Çalışmalar ilk kez fetal kalp atışı gebeliğin ilk 16 gün içinde ortaya çıktığı gösterilmiştir

istatistik UK her 180 canlı doğumda, yeni 4000 yıl, doğuştan kalp hastalığı olan yeni 12 hasta her gün eşdeğer konjenital kalp hastalığı, bir olgu olduğunu göstermektedir.
İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre

şu anda, yeni bir çalışma ilk kez fetal kalp atışı gebeliğin ilk 16 gün içinde ortaya çıktığını göstermektedir bildirdi.
Daha önce araştırmacılar ilk insan fetal kalp atışı kas kasılması gebeliğin ilk 21 gün olduğuna inanıyoruz.

Şu anda, Oxford Üniversitesi araştırma ekibi insan fetal kalp atışı önceki ilk defa bu çalışma İngiliz Kalp Vakfı (BHF) tarafından finanse edilen bir araştırma sağladığını gördük.
Çalışma yazar, Profesör Paul BHF – Riley (Paul Riley) daha iyi kalp gelişimi, fetal kalp kusurlarına yol faktörlerin analizi rahimde doğumdan önce meydana anlamaya çalışıyoruz ve nasıl yetişkin nüfusun, kalp onarmak için, sözü edilen
çalışma konjenital yardım tedavisi yeni ipuçları sağlayabilir bulundu.
ilk kalp atım nasıl zaman ve nasıl kalp sorunlarına yakalanma süreci, hamilelik aşamasında kalp hastalığı önleyebilirsiniz için bularak

.
Profesör Riley ve ekibi bu keşif kolay, kalp krizi, kalp krizi sonrası hasarlı kas tamir kalp yetmezliğine neden olabilir umuyor.

araştırma ekibi, ilk kalp atışı laboratuvar fare embriyoları bulundu ve böylece muhtemelen ilk 16 gün gebe sonra insan fetal kalp atışı “Elife cigarettes Sale” dergisinde yayımlanan bir çalışma ortaya çıktı.
Sırada her 180 yeni doğan bebekler vardı bir olgu konjenital kalp hastalığı teşhisi kondu bildirildi.

Tags: