Jüpiter aurora Juno uzay aracı “garip gürültü” kaydetti

Juno & rdquo;, gösterildiği gibi

, bu 27 Ağustos & ldquo olan prob son zamanlarda, Jüpiter fotoğraflandı İki saat sonra, dedektör mesafesi Jüpiter 195,000 km geldi.
Bu radyo dalga radyasyonu Jüpiter aurora serbest bırakılması sırasında kaydedilen uçuşlara.
İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre

son zamanlarda & ldquo bildirdi; Juno & rdquo; prob, ahşap yüzey üzerinde II & V yıldızı uçtu garip ses verilerini kaydederken.
27 Ağustos & ldquo; Juno & rdquo; radyasyon Jüpiter güçlü aurora serbest dalga rekor geçen Jüpiter’in yörüngesine üzerine, dedektör tarafından yayılan bu dalgalar plazma dalga detektörleri (DALGA) ile donatılmış olduğunda mühendisleri dönüşüm sonra kaydedilen
garip bir ses atmosferi gösteren ses dosyaları.

ilk 1950’lerde Jüpiter’in auroral radyo dalga radyasyon gözlem, ancak böyle bir uygun bir konumda analiz hiç bildirildi.
Iowa Üniversitesi’nde Araştırma bilim adamları – Bill Coulter (Bill Kurth) dedi ki: & ldquo; Bizim için Jüpiter sadece bir gaz devi, ama Jüpiter’in aurora yüksek enerji parçacıkları tespit etmek için plazma dalgası dedektörleri olabilir Arktik jet oluşturulmaktadır
enerji olarak serbest bırakılan biçimde güneş sisteminde güçlü olduğu sinyal.
Şu anda bu elektronlar gelen açıklanacak çalışıyoruz.
& Rdquo;

araştırmacı patlamalar sırasında oluşan enerji Jüpiter’in auroras haline meydana manyetik alan çizgileri boyunca elektronlar ve iyonlar sonunda Jüpiter’in atmosferi ile çarpışan, Jupiter üzerinde hızlandırmak nasıl incelemek istiyoruz.
Plazma Jüpiter manyetik dalga plazma dalga örnekleme yörüngesinin farklı bölgelerinde dedektörleri dalga plazma Kurt yaylı enstrüman benzetti.
O bir keman ipleri ise, dize titreşim oluşur devleti hareket eden yüklü bir parçacık olan bir plazma, gibi bu dize titreşim, ancak, bu ses dalgaları insanların duymaması dikkat çekti.
& Rdquo;,

araştırmacı ses ve ldquo aralığını gerekir gözlem vites küçültme sıkıştırıldıktan sonra pek çok saat kısa kanal haline gelir.
Beklenen & ldquo; Juno & rdquo; Jüpiter ilk anket dönemi dedektör plazma dalga dedektörleri 2 Kasım olduğu altında, bu güneş enerjisi ve ldquo kullanımı öğrenilir; Juno & rdquo; beş yıl önce yeryüzünden emisyon artış prob
boş, bu yılın temmuz ayında Jüpiter yörüngesine girmek için.