Mısır ve nasır yeni önleme kuralları

Cambridge Üniversitesi araştırmacıları, tip 1 diyabet gelişme yeni bir tedavi yönteminin ilk adımı atmış, eğer başarılı olursa, birçok hasta çocuk düzenli insülin enjeksiyonları, etkileyen hastalıkların kaderini katlanmak zorunda sonu anlamına gelecektir
.

Tip 1 diyabet çocuklarda en sık görülen kronik hastalıklardan birisidir, her yıl etkilenen insanların sayısındaki hızlı artıştır.
İngiltere’de yaklaşık 400.000 kişi 29.000 çocuk olmak üzere, etkilenen vardır.
Tip 1 diyabette, vücudun kendi bağışıklık sistemi insülin üreten pankreas zararlı olduğu bilinen hücreler ve böylece saldırıyı hata için, onları yok.
Sonuç insülin eksikliği neden olur, kan glukoz hücre içine geçtikten taşınmalıdır.
İnsülin olmadan, kan glikoz seviyelerinin hastaların insülin kolaylığı telafi etmek için bir gün kendilerini birkaç kez enjekte gerekir, böylece kısa süreli ve uzun süreli hasara neden yükselir.
açık erişim dergisinde yayımlanan bir araştırmada

“Science & middot Halk Kütüphanesi; Tıp” Dergisi’nde çalışma, bir araştırma grubu Cambridge, Tıp / Wellcome Trust Diyabet inflamatuar ilaç laboratuvar Amerika Birleşik Devletleri Enstitüsü, bağışıklık sistemini modüle yol açtı
amaç, hastanın bağışıklık hücreleri insülin üreten hücrelere saldıran önlemektir.

ilaçlar Aldesleukin, rekombinant interlökin-2 (- 2), renal tümörler ve cilt kanseri belirli türlerinin tedavisinde kullanılan mevcut yüksek doz.
çok daha düşük dozda Aldesleukin, bağışıklık sistemini engelleyen, düzenleyici T hücrelerinin yeteneği (bağışıklık hücre alt) geliştirmek kontrolünü kaybettiği ve vücudun kendi organlarını (otoimmun) yok engeller.
Bu yaklaşımdaki önemli

İlk hasta tip 1 diyabet alt grubunda aldeslökin tek dozunun etkisini belirlemektir.
Bunu başarmak için, ekip bağışıklık gözetim geniş bir yelpazede 40 tip 1 diyabetli hastalarda gelişmiş deneysel tasarım kullanılan ve bazı alt grupları 10–20% artış doz bulundu.
Bu dozlar bağışıklık hücreleri vücudun saldırı önlemek için yeterli olabilir, ancak bunlar işgalci bakteri bizi korur veya virüs enfeksiyonu esastır vücudun doğal savunma sistemini inhibe olmaz.

Araştırmacılar, ayrıca bir önceki duruşmada Bazı katılımcılar da günlük doz rejimine aldesleukin’i bir problem olarak yorumlanabilir, hangi yanıt vermedi, bulundu.
Geçerli sonuçlar günlük yönetim sonuçları subpopülasyonunun ilaca daha az duyarlı hale göstermektedir, her gün ilaç almak zorunda olmamalıdır iyi sonuçlar bağışıklık elde etmek için tavsiye edilir.

& ldquo; tip tedavi edilmezse 1 diyabet ölümcül olmakla birlikte, mevcut tedavi & mdash; & mdash; enjeksiyonlar günde birkaç kez insülin uygun değildir, daha ağrılı özellikle çocuklar için, & rdquo hastanın kötü yönleri, Frank Waldron-Lynch
doktor dedi.
& Ldquo; Amacımız hergün insülin iğnesi bitirmek ve erken hasar hastanın kendi bağışıklık sistemi durumunu neden olabilir tedavi yöntemi geliştirmektir.

ve ldquo, bir başlangıç ​​safhasında, fakat bu hastanın bağışıklık sisteminin sağlığını geri vücudunda doğal olarak üretilen bir ilaç kullanılmasıdır.
bağışıklık sistemini baskılayan odaklanmıştır önceki çalışmalar, bunu ayarlamak istiyoruz.
& Mdash;, bizim bir sonraki adım optimal tedavi programı & mdash bulmak, yaralanmayı önlemek doğal savunma sistemine zarar, ama sadece vücudun kendi tepkisini artıracaktır olmasa da.
& Rdquo;

araştırmacılar herhangi bir tedavi başlangıçta yeni tanı konmuş tip hala hastalığın komplikasyonlarını önlemek için yeterli insülin üretmek mümkün birçoğu 1 diyabet vücut, üzerinde durulacak söyledi.
Tedavi fazla zarar görmesini önlemek ve onları daha uzun bir süre boyunca insülin küçük miktarlarda üretilmesi için devam etmesine yardımcı yardımcı olabilir.
dibinde uzun kalın cilt sürtünme veya baskı için acı alanı görünür nedeniyle

mısır ya da nasır olduğunu.

uzun ayağın veya ayakların üst bu mısır adlandırılır.
ayak tabanı görünen bu nasırlar denir.
Amerikan Podiatric Medical Association (APMA Sale cigarettes) göre

olursa olsun nerede olduklarını, mısır ve nasır zarar verebilir ve diyabetli hastalar için ciddi sonuçlar doğurabilir ya da dolaşım etkileyebilir, dedi.

bir dernek basın toplantısı yorum, & ldquo göre, hafif mısır ve nasır tedavi gerektirmeyebilir.
mısır ya da nasır vermedi Eğer bu olabilir ne olursa olsun sorun, neden olur.
& Rdquo;

& ldquo; mısır ve nasır ağrı ve rahatsızlığa neden olursa, ya da herhangi bir şekilde bir Podiatrist görmek için, günlük hayata müdahale.
Buna ek olarak, diyabet, dolaşım yetersizliği veya diğer ciddi hastalık hastaları ile hasta & rdquo ayaklarını kontrol etmelisiniz; kuruluşun öneriler.

hafif mısır ve nasır varsa, doktorunuz size ayakkabı değiştirmek, ya da diğer bazı dolgu maddeleri eklemek önerebilir.

mısır veya nasır ancak daha fazla tercihen bir doktor tarafından.
Bir neşter dilim kalınlaşmış deri ile kazınmalıdır edilebilir.
Cilt öldü, çünkü bu, acı bir ilaçtır.
APMA göre, mısır ya da nasır tekrarlanan saldırılar ileri tedavi gerekebilir eğer.
mısır veya nasır şiddetli ağrıya neden oluyorsa

, sen kortizon kullanabilirsiniz.
Bazı durumlarda, ameliyat gerekli olabilir, dernek söyledi.

, nasır ve fazla dokuların engellemek doğru ayakkabı giymek için.
Eğer bir ayak veya ayak deformiteleri varsa, doktor ne en uygun ayakkabı isteyin.

APMA göre olan, jel ped sürtünme ve basıncı azaltmak için mısır nasır neden olabilir.
Podiyatrist Eğer yerleştirilir jel pedi nokta için en iyi yer bulmanıza yardımcı olabilir.