Shenzhou 11 Ekim 17 başlatacak

CCTV göre

, 11. insanlı uzay aracı Shenzhou program iki erkek astronotlar oluşan Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezi Long March II roket FY11 uçuş çarpma grubunda 17 Ekim’de satışa sunulacak 12 Ekim’de bildirilen “Pekin Times” alıntı
bileşim.

yörünge faz modülasyonu sonra Shenzhou 11 yörüngesine sonra, Tapınak II buluşma ve kenetlenme düzeneğini teşkil ettiğini bildirdi.
Astronotlar Temple II içine deneyler.
30 gün Meclis işlemi, iki astronot dönüş kapsül Siziwangqi ana iniş sitesini iade almak ayrıldı.
Çin Uzay Bilimi ve Teknolojisi Grubu resmi mikro-kanal sunumuna göre

, 13 Ağustos, 11. insanlı uzay aracı Shenzhou-pres işlemi Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezi’nden Pekin taşınan fabrika, fırlatma sit alanı nihai montaj ve testleri yürütmek için tüm geliştirme çalışmaları tamamlandı.

Shenzhou 11 uzay aracı, ana görevi personel sağlamaktır insanlı ve ileri cigarettes Sale değerlendirme insanlı uzay taşımacılık sistemi, özellikle uzay istasyonu olabilir demiryolu işlemleri, fonksiyonları ve performans Tapınak II uzay taşımacılığı hizmeti malzemeleri
buluşma ve kenetlenme teknolojisi yörüngesinde ve testi demirledi orta yerleşik astronotlar tamamlanmasından sonra Tapınak II uzay laboratuvarı, yetenek astronotlar canlı değerlendirme misyonu, çalışma ve sağlık koruma yetenekleri ve astronotların bir arada gerçekleştirmek için.
uçak yedek ürünlerden biri gol, ana az 2 yıldan JEM ve kaynak kabin iki kabin konfigürasyonu, yörünge tasarım yaşam kullanarak, geliştirme, 10,4 m toplam uzunluğu üzerinde geliştirilmiş Tapınak

Tapınak II uzay laboratuarı dayanmaktadır
görev uzay istasyonu inşaat ve anahtar teknolojilerin çalıştığını doğrulamak için, uzay bilimi deneyleri yürüten erişim insanlı uzay ve kargo uzay, kabul etmek, ilk uzay laboratuarı gerçek duygusu.
6 Ağustos önceki

, sırasıyla, Tapınak II ve Shenzhou misyonu ve Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezi’nde geldi uzakta Long March II FT2 Long March II F taşıyıcı roketi onbir 11. başlatılmasını gerçekleştirmek için, bu iki tur ilk defa
roket aynı anda görevleri gerçekleştirmek için site başlatmak için taşınır.
demiryolu taşımacılığı Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezi fırlatma site tarafından taşınan Pekin’den 3 Ağustos gidiş, üzerinde fabrika, ayrılmadan önce işlem tarafından tüm geliştirme çalışmalarının tamamlanmasından sonra bu iki roket.

15 Eylül Çin’in Jiuquan Uydu Fırlatma Merkezi Long March II roket başarıyla Temple II FT2 uzay laboratuvarı başarıyla yörüngeye, tam bir başarı başlatmak.

uzunluğunda iki F roket, insanlı uzay aracı tescilli roket zevk & ldquo için kullanıldı; gökyüzü ve rdquo; itibar.
12 fırlatma misyonlarına 10 Shenzhou uzay aracı ve fırlatma aracı misyonu 2 Temple yürütülen & ldquo; gökyüzü & rdquo; uzun F% 100 başarı oranı sürdürdü.